Przejdź do treści
Letnie

Blackarrow V65

Etykieta UE dla każdego rozmiaru: 24 rozmiary – opona letnia na tle reszty rynku

Blackarrow V65 to opona letnia do dostawczych i lekkich ciężarówek. Dostawca zarejestrował ją w unijnej bazie produktów (EPREL) w 24 rozmiarach (24 wpisy z wariantami indeksu nośności i prędkości), na felgi 13″–17″.

Przyczepność na mokrym to klasa B we wszystkich rozmiarach, efektywność paliwowa C, a zewnętrzny hałas toczenia 71 dB.

Na rynku UE od: styczeń 2026; najwcześniejszy zarejestrowany tydzień produkcji to 01/2026.

Przyczepność na mokrej nawierzchni
B
B 100%
Efektywność paliwowa
C
C 100%
Hałas toczenia71 dBmediana 71 dB
Rozmiary24felgi 13″–17″
Śnieg i lód—3PMSF brak · lód brak

Jak wypada w swoich rozmiarach

Porównaliśmy każdy rozmiar ze wszystkimi innymi oponami (opony letnie) o tym samym rozmiarze i klasie w EPREL (24 rozmiary miało co najmniej czterech konkurentów). Rozmiar zalicza punkt, gdy jego etykieta jest co najmniej tak dobra jak u 75% z nich.

Przyczepność na mokrej nawierzchni96% porównanych rozmiarów
Efektywność paliwowa100% porównanych rozmiarów
Hałas toczenia75% porównanych rozmiarów

Mocna strona: efektywność paliwowa.

Wszystkie rozmiary (24)

Mała liczba pod każdą klasą to odsetek opon o tym samym rozmiarze i sezonie, którym ten rozmiar dorównuje lub które przewyższa („–”, gdy rozmiar ma mniej niż pięć opon).

RozmiarNośność / prędkośćMokraPaliwoHałasŚnieg / lódProdukcja od
Felgi 13″
155R13CC285/83RB95%C97%71 dBB69%—01/2026
165R13CC291/89SB96%C95%71 dBB73%—01/2026
165/70R13CC288/86SB94%C100%71 dBB76%—01/2026
175R13CC297/95RB95%C95%71 dBB70%—01/2026
Felgi 14″
175/75R14CC299/98SB91%C100%71 dBB63%—01/2026
185/70R14CC2102/100SB86%C100%71 dBB100%—01/2026
Felgi 15″
195/70R15CC2104/102RB88%C94%71 dBB80%—01/2026
205/70R15CC2106/104RB90%C94%71 dBB86%—01/2026
215/70R15CC2109/107SB89%C91%71 dBB84%—01/2026
225/70R15CC2106/103RB87%C92%71 dBB85%—01/2026
Felgi 16″
185/75R16CC2104/102RB89%C93%71 dBB79%—01/2026
195/65R16CC2104/102TB90%C96%71 dBB80%—01/2026
195/75R16CC2107/105TB85%C93%71 dBB78%—01/2026
205/65R16CC2107/105TB87%C94%71 dBB81%—01/2026
205/75R16CC2113/111RB85%C91%71 dBB80%—01/2026
215/65R16CC2109/107TB84%C91%71 dBB80%—01/2026
215/70R16CC2108/106TB94%C96%71 dBB79%—01/2026
215/75R16CC2116/114RB85%C91%71 dBB82%—01/2026
225/65R16CC2112/110RB85%C91%71 dBB80%—01/2026
225/75R16CC2121/120RB85%C84%71 dBB81%—01/2026
235/65R16CC2115/113TB81%C85%71 dBB83%—01/2026
235/85R16CC2114/111SB100%C100%71 dBB100%—01/2026
Felgi 17″
215/60R17CC2109/107TB78%C83%71 dBB74%—01/2026
225/55R17CC2109/107TB74%C85%71 dBB73%—01/2026

Pytania

Czy Blackarrow V65 to cicha opona?

Deklarowany hałas toczenia wynosi 71 dB w każdym rozmiarze. W 75% porównywalnych rozmiarów jest co najmniej tak cicha jak trzy czwarte konkurentów w tym samym rozmiarze.

Jak Blackarrow V65 radzi sobie na mokrej nawierzchni?

Klasa przyczepności na mokrym to B. W 96% porównanych rozmiarów to co najmniej tyle, co u trzech czwartych konkurentów w tym samym rozmiarze.

Czy Blackarrow V65 nadaje się na śnieg?

Żaden rozmiar nie ma symbolu 3PMSF, więc opona nie ma certyfikatu na ciężkie warunki śnieżne. W krajach z obowiązkiem opon zimowych nie liczy się jako opona zimowa.

Kiedy pojawiła się Blackarrow V65?

Jest na rynku UE od: styczeń 2026. Najwcześniejszy zarejestrowany tydzień produkcji to 01/2026; kod DOT na boku opony pokazuje tydzień i rok Twojej opony.

Więcej opon Blackarrow

Źródło: EPREL, rejestr Komisji Europejskiej do celów etykietowania energetycznego — 24 wpisy, dane z 25 października 2026. Dostawcy zaktualizowali 0 z tych wpisów od pierwszej publikacji. Wartości etykiety to deklaracje dostawcy.